SREDNJOŠKOLSKI DANI
Pjesmu pišem o životu svome, i Odžaku gradu voljenome. Tu sam rođen i proveo mladost, sa drugima dijelio sam radost. Lijepi dani sjetim ih se rado, poštovalo i staro i mlado A tek dani srednje škole moje, u sjećanju lijepom ostalo je. Nosila je ime Đuro Pucar stari, mehaničar s nama i bravari. Majstor Muhamed Šaldo je bio, U Želji je rado i često sjedio Marko Oroz majstor bravarije, Pero Panić majstor tokarije Profesora tad je bilo dosta, Stjepan Mikić u sjećanju osta. Mujo Delić,Husein,Enver isto, direktor je bio Milić Risto. Dževida,Luja,Vjekoslava i Hajrija, Simo,Mirko i dobri Bahrija. Sjećanje je na druge ostalo, da se vratit u te dane malo. Vrbovac 24.02.2025 Ilija Kovačević M.Majic Marko Majic administrator See author's posts NOĆI SU MI U BIRTIJI SREDNJOŠKOLSKI DANI POSAVSKA SUZA I PONOS TRAŽIM TE NA JASTUKU Marko Majic