Četvrto unuče

Prase pečem nek se sipa ljuta
Djed sam posto po četvrti puta
Imal itko sretniji od mene
Djed sam posto od ćerke rođene

Dođe unuk dođe mali car
Božićni je to najljepši dar
Sretna baba gleda svoga djedu
Četvrto je unuče po redu

Dukat zlatni već odavno stoji
Roditelji dali meni moji
Ja ću svome unuku ga dati
Da ga sreća u životu prati

Hvala Bogu na ovome daru
Moram načet rakije pletaru
Jedva čekam sunce moje milo
Da te stavim u djedovo krilo

Andrija Knego Knezevic

M.Majic

  • Related Posts

    MIROVINU ČEKAM

    Kako koja godina prolazi sve više mi misao dolazi kad mirovinu zaradim pošteno na koju bi stranu tada kreno. Dali život proživit u Bosni da nebudu dani mi žalosni il na Hvaru kraj velke vode često pogled i tamo mi ode. Jelu svoju kada bi slušao u Njemačkoj s djecom bi ostao najljepše je kad gledaš unuče al i Bosni srce moje vuče. Moram dobro ovo osmisliti i sa Jelom složno odlučiti ona mi je na prvome mjestu ako treba prositi na cestu. Bože zdravlja, kaže glava luda a stićemo da budemo svuda malo ljeti sunčat se na Hvaru a u Bosni peć janje na žaru. Zimi otić djeci, unucima i već prođe čitava godina molim boga ja i moja Jela da su djeca zdrava i vesela. Mirovinu kada budem imao uživaću to sam zaslužio S društvom sjesti i pričati sege . Lijep vam pozdrav od Andrije Knege M.Majic Marko Majic administrator See author's posts NOĆI SU MI U BIRTIJI SREDNJOŠKOLSKI…

    Moj život

    M.Majic Marko Majic administrator See author's posts NOĆI SU MI U BIRTIJI SREDNJOŠKOLSKI DANI POSAVSKA SUZA I PONOS TRAŽIM TE NA JASTUKU Marko Majic


    Warning: Division by zero in /home/radiovrb/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1528